0 Baths
4,712 sqft
$115,000
73 S 9th Street Mcconnelsville OH, 43756
Price per sqft
$24.41
Built in
1900
Property size
4,712 sqft
Property type
Commercial
Overview
Additional information
MLSⓇ ID
5207341
Interior features
Total Bathrooms
0
Exterior features
Lot Size
0.12 Acres
Courtesy of Lepi & Associates
©2026 MLS Now. All rights reserved.
Powered byLuxury Presence