0 Baths
7,620 sqft
$450,000
172 S Friendship Drive New Concord OH, 43762
Price per sqft
$59.06
Built in
1984
Property size
7,620 sqft
Property type
Commercial
Overview
Additional information
MLSⓇ ID
5207869
Interior features
Total Bathrooms
0
Exterior features
Lot Size
3.86 Acres
Courtesy of Lepi & Associates
©2026 MLS Now. All rights reserved.
Powered byLuxury Presence